About

MIRACLE Advertising

We won’t do magic but miracle may happen.

That is Our Principle

MIRACLE Advertising

Sme stredne veľká full-servisová agentúra s takmer dvadsiatimi internými zamestnancami a štyrmi plne integrovanými oddeleniami – kreatívne oddelenie, produkčné eventové oddelenie, online oddelenie a oddelenie tlačovej produkcie a darčekových predmetov. Na trhu pôsobíme už 15 rokov a sme radi, že klienti stále oceňujú náš prínos a služby.

Systém našej práce nie je založený na členení reklamného sveta na ATL a BTL, či on-line a off-line. U nás posudzujeme zadania komplexne. Vďaka štyrom vzájomne prepojeným oddeleniam dokážeme klientom navrhnúť komplexné riešenia, ktoré sú šité na mieru ich aktuálnym potrebám a zdrojom.

Reklamu vnímame ako súčasť marketingu, a ten ako súčasť obchodno-predajných stratégií.  Aj preto robíme maximum, aby boli úspešní naši klienti. Náš úspech sa dostaví následne.

 

 

 

About us

Eventy

Od návrhov, cez výrobu a exekúciu. Realizujeme marketingové podujatia s plným ideovým, personálnym a technickým zabezpečením.

Produktový dizajn

15-ročné skúseností v produktovom dizajne v oblasti food, household a pod. Náš rukopis nájdete takmer v každej drogérii alebo potravinách.

Korporátna identita

Vytvárame značky a ich príbeh, emócie, posolstvá. Logá, komunikačnú identitu a celkový dizajn. Branding, re-branding.

Kampane

Ucelené reklamné kampane, ktoré presahujú rámec jednotlivých oddelení a klientských zadaní, je to, čo klienti oceňujú najviac. Na konci dňa takto minimalizujeme režijné marketingové náklady.

Shopping centrá

Ponúkame jedinečný balík služieb určených pre nákupné centrá. Sme dvornou agentúrou top hráča na Slovensku a túto službu dodávame aj v okolitých krajinách.

Tlačová produkcia

Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúkame konkurencieschopné ceny aj voči etablovaným tlačiarňam. Navyše zabezpečujeme nadštandardný servis: timing, delivery a garanciu kvality.